Російські бєлгородці вимагають видати їм зброю, бо не вірять у свою армію

Російські бєлгородці вимагають видати їм зброю, бо не вірять у свою армію

Автор: Олександр Бугаєв.

Патріотично налаштовані, але ж зовсім не впевнені в силі та могутності своєї армії, мешканці російського Бєлгорода, звернулись до губернатора з проханням видати їм стрілецьку зброю. Бо в них у місті й околицях неспокійно: то обстрілює українська армія, то свої ж, російські, бомби з ракетами на голову падають, то безпілотники атакують, то якісь екстремісти диверсії  влаштовують та ЗСУ контрнаступ планує.

Бєлгородці впевнені, що «несокрушимая и легендарная» російська армія навряд чи зможе їх захистити.  От тому вони просять видати  їм автомати. Вони хоч і не військові, а «обычные горожане», але готові захищати місто від наступу ЗСУ. «Хохли, блин, смогли удержать Киев, когда им выдали автоматы, точно так же и мы сможем удержать Белгород, если вы выдадите нам оружие», – намагається якось аргументувати прохання до влади войовничо налаштований лідер групи на відео, а сім чоловіків поряд з ним, маскуючи обличчя під кепками, капюшонами та темними окулярами підтримують оратора, киваючи головами.

Цікаво, як відреагує на вимогу бєлгородських патріотів  місцева влада?  Адже вони у своєму, ніби то доволі героїчному і патріотичному,  зверненні повністю дискредитували російську армію. Ну а як ще сприймати слова про те, що «город  давно перестал быть защищенным…, наши сограждане гибнут…, инфраструктура  разрушается…,  наши  войска  не  помогут…».

Виходить, вони, мало того, що не вірять в перемогу своєї армії над Україною, а навіть і у те, що ця армія  їх і у самій Росії захистити зможе! А за дискредитацію і невіру у можливості  «второй  армии  мира»  в Росії можуть посадити на сім років. А то й на всі 15! Недарма ж у їхній держдумі заявили, що за провокації та брехню проти тих, хто  забезпечує безпеку країни, загрожує сурова кара – 15 років! Може саме тому ці бєлгородські патріоти свої обличчя на відео картузиками на всяк випадок прикривають.

Тому є вірогідність, що замість автоматів і подяки за мужність і героїзм від вдячних співгромадян, бєлгородських  патріотів можуть надовго запроторити за ґрати. Хоча, може це якраз те, що їм треба? Бо навряд чи місцева влада ризикне от так запросто видати автомати всім охочим. Кажуть, їх на фронті не всім вистачає.

А от у в’язниці усіх цих патріотів запросто можуть мобілізувати, наприклад,  до ПВК «Вагнер».

І от тоді одержать  вони на законних підставах такі жадані автомати та поїдуть на фронт демонструвати свої «патріотизм и силу русского духа». Але ніхто не знає, чи надовго їхнього духу там вистачить.

Зате є шанс, що потім «матушка Россия простит каждого». І поховає, як справжніх героїв.