Запровадження системи енергоменеджменту в бюджетній сфері Кам’янського затвердив виконком міськради

Запровадження системи енергоменеджменту в бюджетній сфері Кам’янського затвердив виконком міськради

Запровадження системи енергоменеджменту в бюджетній сфері, субвенції з міськбюджету на забезпечення військових, а ще питання соцзахисту, встановлення опіки, користування соціальним житлом обговорювали сьогодні на черговому засіданні Кам’янського виконавчого комітету міськради.

Як повідомив міський голова Андрій Білоусов, до порядку денного було включено 36 питань. Члени виконкому заслухали та схвалили звіт департаменту фінансів про виконання бюджету громади за I квартал цього року.

Також затвердили Положення про запровадження системи енергоменеджменту в бюджетній сфері територіальної громади. Основна мета – забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів і підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ.

Члени виконкому затвердили порядок перерахування у 2023 році коштів субвенції з місцевого бюджету державному бюджету. Кошти будуть спрямовані на забезпечення однієї з військових частин.

Як зазначив міський голова, більш ніж половина питань були підготовлені службою у справах дітей, відділом розподілу житлової площі та департаментом соціальної політики й стосувалися встановлення опіки, надання статусу дитини-сироти та питань користування соціальним житлом.