Бюджет, енергоефективність та земельні питання – ключові рішення позачергової сесії Кам’янської міськради

Бюджет, енергоефективність та земельні питання – ключові рішення позачергової сесії Кам’янської міськради

Рішення, які стосуються змін до бюджету, фінансової підтримки КП «Екосервіс», участі міста у проєкті з енергоефективності та багато інших, переважна більшість з яких – із земельних питань, приймали місцеві депутати сьогодні, 25 травня, на засіданні позачергової 34-ї сесії Кам’янської міської ради.

Як повідомила пресслужба міськради, до порядку денного увійшли 45 питань.

Першочерговим питанням скликання позачергової сесії міської ради було внесення змін до бюджету територіальної громади у зв’язку зі збільшенням міжбюджетних трансфертів з державного бюджету.

Також міська рада затвердила Програму надання фінансової підтримки для стабілізації фінансового стану КП КМП «Екосервіс» на 2023 рік. Серед основних напрямів діяльності підприємства є приймання поверхневих стічних вод, утримання, експлуатація та ремонт інженерних споруд, будівель та обладнання зливово-меліоративної системи міста.

Депутати підтримали участь Кам’янської міської ради у проєкті «Енергоефективність громадських будівель в Україні» шляхом залучення коштів Європейського інвестиційного банку для фінансування проведення капітального ремонту (термомодернізації) будівлі головного корпусу КНП КМР «МЛШМД» по вул. Сергія Слісаренка, 3.