Кам`янчани посіли сім призових місць на чемпіонаті Дніпропетровщини з настільного тенісу
Автор: Віктор Куленко.
Представники Кам`янської ДЮСШ № 1 завоювали сім медалей (дві золоті, дві срібні, три бронзові) на чемпіонаті області з настільного тенісу, що відбувся у Дніпрі 20 травня.
В обласних змаганнях взяли участь тридцять мінікадетів (2012 р.н. і молодше) з Вільногірська, Дніпра, Кривого Рогу та Кам’янського. Представники Кам`янської ДЮСШ № 1 у свою скарбничку поклали сім медалей (дві золоті, дві срібні, три бронзові). Юні тенісисти з неприхованою радістю отримували нагороди, які їм вручали члени збірної України Олексій Горбаненко, Дар’я Ковальова та президент Федерації настільного тенісу Дніпропетровщини Олександр Дювбаков.
В червні вихованці тренерів Надії Гедз, Валентина Галінського та Алли Ревякіної братимуть участь у чемпіонаті України, що відбудеться у Львові.