Підприємці Кам’янського можуть отримати грант на допомогу бізнесу

Підприємці Кам’янського можуть отримати грант на допомогу бізнесу

Суб’єкти господарювання – юридичні та фізичні особи-підприємці можуть взяти участь у грантовій програмі, започаткованій ГО EasyBusiness у партнерстві з програмою MATRA та Центром економічного відновлення, та отримати допомогу для бізнесу під час повномасштабного російського вторгнення в Україну. Про це повідомили у департаменті муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради. 

Загальний бюджет конкурсу – понад 6 мільйонів гривень. 15 українських мікро, малих та середніх підприємств (МСБ) матимуть змогу отримати гранти на суму до 366 тисяч гривень.

Щоб взяти участь у програмі потрібно:

  • бути офіційно зареєстрованим в Україні приватним бізнесом (юридичної особи та ФОП), який відкрився до 1 січня 2023 року;
  • відповідати офіційному визначенню мікро-, малого або середнього підприємства (максимальна кількість працівників – 250 осіб, максимальний річний дохід – 50 мільйонів євро).

 Прийом заявок тиває до 6 червня 2023 року.  

Витрати в рамках проєкту повинні бути здійснені до 31 серпня 2023 року.

    Отримані кошти можна використати на:

  •      капітальні інвестиції: обладнання, необхідне для підвищення ефективності, збільшення обсягів виробництва чи адаптації продукції до вимог ринку;
  • послуги /інноваційні рішення /сертифікацію тощо, що сприятиме кращій ефективності бізнесу;
  • операційні витрати (частково), якщо такі витрати необхідні для забезпечення безперебійного функціонування підприємства та реалізації грантового проєкту.

Форма заявки та деталі подачі за посиланням: https://bit.ly/easybusinessgrant-details.