Вночі наші військові збили над Дніпропетровщиною 6 «Шахедів», від уламків одного з них загинули дві людини

Вночі наші військові збили над Дніпропетровщиною 6 «Шахедів», від уламків одного з них загинули дві людини

В ніч на п’ятницю, 7 липня, війська агресора атакували Дніпропетровщину «Шахедами». Від уламків одного зі збитих безпілотників загинули два чоловіки, сталася велика пожежа на приватному підприємстві. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, вночі надзвичайних подій не сталось.

За словами Сергія Лисака, захисники з ПвК “Схід” сьогодні вночі збили над областю шість «Шахедів».

Уламки одного з них впали на авто, яке їхало по трасі, два чоловіки загинули. Зайнялася суха трава. Рятувальники пожежу загасили.

Вночі наші військові збили над Дніпропетровщиною 6 «Шахедів», від уламків одного з них загинули дві людини - ФОТО

Голова ОВА додав, що ще один БпЛА поцілив по приватному підприємству в Криворізькому районі. Сталася пожежа. Полум’я охопило понад 100 кв.м та сягало 4-метрової висоти. Його надзвичайники вже приборкали. Ніхто не постраждав.

По Нікополю вночі агресор вдарив з важкої артилерії. Люди не постраждали.

Нагадаємо, що вчора, 6 липня, від ранку – двічі російська армія била по Нікопольщині з важкої артилерії. До Марганецької громади прилетіло з десяток снарядів. Мешканці села, по якому вгатив ворог, не постраждали.