Ніч на Дніпропетровщині минула без ворожих обстрілів
Ніч на Дніпропетровщині минула без ворожих обстрілів та атак, повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, протягом ночі надзвичайних подій не зафіксовано.
Нагадаємо, що вчора, 1 вересня, ворог двічі обстріляв з важкої артилерії Нікополь на Дніпропетровщині. Пошкоджені 15 приватних осель. Постраждала 81-річна жінка. Понівечені й 11 господарських споруд, авто, 15 сонячних панелей, лінії електропередач та газогін.
Обстрілів вдень зазнала й Великомихайлівська громада Синельниківського району.