У Кривому Розі вже понад пів сотні постраждалих
Вже про 52 постраждалих, троє з яких – «важкі», в результаті ракетного ранкового удару по Кривому Рогу на Дніпропетровщині повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
За його словами, в місті пошкоджені 14 адміністративних будівель, культова споруда, 17 багатоквартирних та 4 приватні будинки. Більш ніж чотири десятки авто.

Як розповів міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, внаслідок російського обстрілу Кривого Рогу загинув поліційний. Загалом серед постраждалих – дев’ять поліційних. Трьох правоохоронців рятувальники ДСНС дістали з-під завалів, вони у важкому стані. Ще шестеро співробітників отримали травми різного ступеня тяжкості.
«На місці розгорнуті штаби. Можна отримати воду, їжу, будматеріали. Тим, хто опинився в епіцентрі подій, надають психологічну допомогу. Вона знадобилася більш ніж 70 людям», – зазначив С.Лисак.