Дев`ять боксерів Кам`янської ДЮСШ № 1 стали призерами чемпіонату Дніпра

Дев`ять боксерів Кам`янської ДЮСШ № 1 стали призерами чемпіонату Дніпра

Автор: Віктор Куленко.

Дев`ять бійців з Кам`янського стали призерами відкритого чемпіонату з боксу у Дніпрі, який був присвячений Дню міста.

За нагороди змагалися юнаки та дівчата 2010/2011 р.н. Дев`ять вихованців тренерів Геннадія Молокова і Вадима Хамази з Кам`янської ДЮСШ № 1 посіли п`ять перших та чотири других місць.

І місце

Лапшик Софія

Грищенко Іван

Васильєв Кирило

Кошлець Павло

Бутирський Матвій

ІІ місце

Виноградов Михайло

Ларін Євген

Кривонос Ілля

Сілінцов Кирило