В Кам’янському тривають роботи з реконструкції одного з корпусів ліцею №20
В Кам’янському тривають роботи з реконструкції першого корпусу ліцею № 20 на Соцмісті. С січня наступного року планується розпочати навчальний процес для всіх учнів.
Про це повідомив у Telegram мера міста Андрій Білоусов.
За його словами реконструкція проводиться за сприяння голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака коштом місцевого та обласного бюджетів. Зараз ремонтуються кабінети та внутрішні приміщення, щоб вже із січня наступного року відновити навчальний процес для всіх учнів школи. Облаштовуються й укриття, місткість якого дозволяє організувати навчання для всіх школярів в очному форматі в одну зміну.
Також готується проєктна документація з відновлення другого корпусу школи з доброустроєм прилеглої території.


