Гімназія №4 в Кам’янському відзначила піввіковий ювілей
В Кам’янському 50-річний ювілей відзначила Гімназія №4 ім. А.С. Макаренка. З ювілеєм навчального закладу освітян, учнів та батьків привітав міський голова Андрій Білоусов.
Мер подякував вчителям за багаторічну працю, видатні досягнення в освітній сфері та за допомогу ЗСУ. Вручив нагороди та подарунок – акустичну систему для проведення заходів.
За словами Андрія Білоусова, цього року за кошти міського бюджету в школі виконали капітальний ремонт системи опалення та розпочали роботи зі збільшення місць в укритті.
«Наша мета, щоб за будь-яких умов учні могли в повному складі навчатися в очному форматі. Дякую батькам, які сприяють розвитку навчального закладу!», – зазначив міський голова.

