Від нічних обстрілів ворога на Дніпропетровщині постраждала 78-річна жінка

Від нічних обстрілів ворога на Дніпропетровщині постраждала 78-річна жінка

В ніч на середу, 11 жовтня, війська агресора обстрілювали з важкої артилерії Нікопольський район Дніпропетровщини. Постраждала 78-річна жінка. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, цієї ночі надзвичайних подій не зафіксовано.

За словами С.Лисака, протягом ночі російські загарбники гатили з важкої артилерії по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадах. Постраждала 78-річна жінка. Їй надали необхідну допомогу. Лікуватиметься вона амбулаторно.

У Нікополі понівечені дві адмінбудівлі, комунальне підприємство і гуртожиток. Пошкоджені й п’ять багатоквартирних будинків.

Нагадаємо, що вчора Нікопольщина пережила сім ворожих обстрілів за день. Також агресор поцілив по району трьома дронами-камікадзе.

У самому Нікополі пошкоджені 16 приватних будинків та вісім господарських споруд. Одна – знищена. Побиті гімназія і чверть сотні сонячних панелей. Зачепило газогони та лінії електропередач.

Є руйнування і в Марганецькій громаді. Понівечені три оселі місцевих, господарські споруди. А ще – електромережі.

Люди не постраждали.