Гандболістки з Кам`янського виграли другий матч чемпіонату України

Гандболістки з Кам`янського виграли другий матч чемпіонату України

Автор: Віктор Куленко.

Команда “Дніпро – ДЮСШ № 1” з Кам`янського перемогла тернополянок у першому турі чемпіонату України з гандболу у Вищій жіночій Лізі.

14 жовтня у Рівному пройшли матчі другого дня першого туру чемпіонату України з гандболу Вищої жіночої Ліги. Зустрічалися команди “ЗУНУ – Енерго – ШВСМ” (Тернопіль) і “Дніпро”- ДЮСШ № 1″ (Кам`янське). Перемогу отримали кам`янчанки 26:22 (11:12). Ліва крайня Владислава Кочедеря закинула шість м`ячів. До попередніх восьми голів, Валерія Савіна приплюсувала ще два, і таким чином після двох матчів стала (разом з Аліною Ташкевич та Аллою Ракшою, які забили по два голи кожна) кращою бомбардиркою команди. У ворота тернополянок голи також забивали: Софія Зайчук – 5; Діана Кімлик і Анастасія Чепурна – по 4; Марія Стрембіцька – 1.