Кам`янчани посіли сім перших місць у Кубку Дніпропетровщини з козацького двобою
Автор: Віктор Куленко.
Кам’янчани вибороли сім перших місць у відкритому Кубку Дніпропетровської області з козацького двобою, що проходив на базі Кам’янської ДЮСШ №1 в минулі вихідні.
В змаганнях взяли участь 120 “козаків” з Дніпра, Кривого Рогу, Кременчука, Широкого. Кам`янське представляли бійці ДЮСШ № 1. Вихованці тренерів Євгена Гобова, Микити Івашини, Антона Єрмашкевича, Станіслава Тимченка, Андрія Стовбана посіли сім перших місць. Переможцями Кубка стали: Єлизавета Стогній, Дарʼя Приходько, Денис Рибальченко, Демʼян Давидюк, Ілля Таранушко, Рустам Свистун, Дмитро Новиков.