Офіційна інформація

Вночі вороги атакували Дніпропетровщину безпілотниками

В ніч на суботу, 11 листопада, війська агресора масовано атакували Дніпропетровщину безпілотниками. П’ять з них збили наші військові. Але є влучання та руйнування. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, вночі надзвичайних подій не зафіксовано.

За словами С.Лисака, вночі п’ять ворожих безпілотників збили наші оборонці – у Павлоградському, Кам’янському, Дніпровському та Криворізькому районах.

Але два “шахеди” поцілили по будівлі. Є руйнування. Виникла пожежа, яку рятувальники приборкали.

Двічі агресор цілив по Марганецькій громаді, що на Нікопольщині. Зробив понад півдесятка пострілів з важкої артилерії. Люди не постраждали.

Нагадаємо, що вчора, 10 листопада, протягом дня ворог атакував Нікопольщину дронами та артилерією. Бив по районному центру, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.

Пообіді ворог вдарив по Нікополю двома дронами-камікадзе. Загинула 67-річна жінка. Осколкові поранення отримав чоловік 68 років. Він залишається в лікарні у стані середньої тяжкості.

Пошкоджені інфраструктурний та релігійний об’єкти, транспортне підприємство. Понівечені 11 приватних будинків і два авто. Одна господарська споруда знищена, сім – побиті. Потрощені газогін та лінії електропередач.

Пильний погляд

Recent Posts

Афіша культурних заходів у Кам’янському

Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 24 червня по 1 липня. Академічний музично-драматичний театр…

1 годину ago

Завтра в Кам’янському майже весь день не курсуватиме трамвай №3

В Кам'янському у четвер, 25 червня, у зв'язку з проведенням  ремонтних робіт на лінії ДТЕК…

2 години ago

В Кам’янському відбулась чергова сесія міськради

Зміни до бюджету громади; передача КП «Транспорт» трамвайних вагонів, придбаних в межах проєкту «Міський громадський…

3 години ago

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Дмитра Трухана

Тринадцятого червня, перебуваючи у відпустці для проходження ВЛК, помер солдат Трухан Дмитро Андрійович, який у…

3 години ago

Завтра в Кам’янському попрощаються з захисником України Дмитром Махницьким

24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…

3 години ago

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Сергія Самофала

2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…

4 години ago

This website uses cookies.