Економіка

За родичів не доплачуватимуть: цьогоріч програма «Прихисток» щодо відшкодування за розміщення ВПО працюватиме зі змінами

Минулого року за урядовою програмою «Прихисток» мешканці Дніпропетровщини дали дах над головою майже 40 тис. переселенцям. За майже два роки цієї програми людям, які безоплатно прийняли ВПО, виплатили понад 250 млн грн. В цьому році до програми внесені зміни щодо відшкодування від держави.

Як працюватиме ця програма у 2024-му році, розповіли в Дніпропетровській ОВА.

«Безоплатно розмістивши у себе переселенців, мешканці області можуть отримати компенсацію. Це передбачено урядовою програмою «Прихисток», яка фінансується Товариством Червоного Хреста України. Торік за нею тільки на Дніпропетровщині дах над головою отримали майже 40 тис. людей з «гарячих» точок», – зазначила начальниця управління департаменту соціального захисту населення ОВА Вікторія Чернигіна.

Розмір відшкодування – до 450 грн на місяць за кожного поселеного. Отримати кошти можна, зареєструвавши пропозицію для розміщення мешканців, які вимушено покинули власні домівки, на сайті «Прихисток».

«Тільки-но прийняли пожильців, слід повідомити про це органи місцевого самоврядування. Надати документи, які підтверджують, що ви є власником майна. А ще довідки про статус людей, яких прихистили та реквізити банківського рахунку. Після – написати заяву на компенсацію. Звернутися із цим можна й до адміністраторів ЦНАП», – зазначила фахівчиня.

«Прихисток» працюватиме і цього року. Щоправда, тепер відшкодування не передбачене для власників житла, які прийняли у себе родичів», – додала Вікторія Чернигіна.

Загалом за майже два роки цієї програми мешканцям області, які безоплатно прийняли ВПО, виплатили понад 250 млн грн.

 

 

Пильний погляд

Recent Posts

Плавці з Кам’янського у складі команди Дніпропетровщини стали першими на чемпіонаті України

Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…

1 годину ago

У Кривому Розі зросла кількість загиблих та постраждалих: сьогодні в місті день жалоби

Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…

1 годину ago

Де в Кам’янському 24 червня вимикатимуть світло через профілактичні роботи

В Кам'янському у середу, 24 червня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…

1 годину ago

У Кам’янському районі розшукують 15-річну Кароліну Очеретюк 

Поліційні Кам'янському районі розшукують 15-річну Кароліну Очеретюк. 23 червня до поліції звернулася бабуся дівчини та…

5 години ago

Рідні загиблих героїв та ветеранів з Кам’янського вкотре пройшли комплексне медобстеження в обласній лікарні ім. І.І. Мечникова

Родини загиблих героїв та ветеранів з Кам'янського в черговий раз відвідали Дніпропетровську обласну клінічну лікарню…

5 години ago

Активність та жага до життя не залежать від віку: в Кам’янському відбувся захід до Міжнародного олімпійського дня

В Кам'янському у Південному відділі Центру надання соціальних послуг провели захід «Спортивна молодість душі», присвячений…

5 години ago

This website uses cookies.