Гандболістки з Кам`янського вперше зіграють у чвертьфіналі Кубка України
Автор: Віктор Куленко.
Вперше у своїй історії жіноча гандбольна команда з Кам`янського зіграє у чвертьфіналі Кубка України.
У Рівному відбулися матчі першої стадії Кубка України, де команда Кам`янської ДЮСШ № 1 “Дніпро-Кам`янське” двічі зіграла з суперницями “ЗУНУ-Енерго” із Тернополя. Після прикрої поразки в першому матчі 30:34 (18:14), вихованки тандема Олега та Оксани Усенко в повторній зустрічі показали динамічну, емоціональну гру і, що називається, вирвали її “на жилах”. При цьому добилися потрібного результату. Рахунок 29:24 (14:10). Перевага в один м`яч (за результатами двох зустрічей), дала шанс пройти кам`янчанкам в наступний етап Кубка України.
Таким чином, команда “Дніпро-Кам`янське” вийшла до 1/4 фіналу, де її суперницями будуть гранди українського гандболу “ДЮСШ 1-ХНУ” (Хмельницький), “Спартак” (Київ), “Карпати” (Ужгород), “Рівне-ДЮСШ 4” (Рівне), “Реал” (Миколаїв). Пари визначить “сліпе” жеребкування. Три переможці зіграють у Фіналі чотирьох, учасником якого також стане володар титулу минулого сезону – львівська “Галичанка”.