Призерами чемпіонату України з козацького двобою стали дванадцять кам`янчан

Призерами чемпіонату України з козацького двобою стали дванадцять кам`янчан

Автор: Віктор Куленко.

Дванадцять бійців з Кам`янської ДЮСШ № 1 посіли призові місця на чемпіонаті України з козацького двобою, який пройшов 15-16 березня у Луцьку.

В змаганнях, які проводилися в трьох октагонах та на двох татамі, взяли участь 600 спортсменів з 14 регіонів країни. Вихованці ДЮСШ № 1 з Кам’янського посіли 12 призових місць. Чемпіонами стали Богдан Богодюк, Артем Жижикін, Дмитро Волга, Кирило Шашко, Демʼян Давидюк, Евеліна Вороніна, які представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи, що пройде в Сан Маріно в травні. Друге місце у Станіслава Тимченка та Іллі Таранушка. На “бронзі” зупинились Ярослав Саранча, Єлизавета Стогній, Олексій Стрілець і Михайло Дуганов.