В “Кубку чемпіонів” бійці Кам`янської ДЮСШ № 1 завоювали чотири нагороди
Автор: Віктор Куленко.
Бійці Кам`янської ДЮСШ № 1 посіли чотири призові місця на Всеукраїнському турнірі з тхеквондо ВТФ “Кубок чемпіонів”, який пройшов 23 березня в Полтаві.
Рейтингові змагання зібрали понад 300 спортсменів всіх вікових категорій (діти, молодші юнаки, юнаки, кадети, юніори, молодь та дорослі) з Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Сумської та Харківської областей.
Кам`янське представляли бійці ДЮСШ №1. Вихованці тренерів В’ячеслава Сторчака та Андрія Стовбана посіли два перших і два третіх місця.
Призери-кам`янчани
Перше місце
33 кг — Дзюбенко Дмитро
55 кг — Кушніренко Анастасія
Третє місце
26 кг — Шаповалова Юлія
63 кг — Гаранчук Маргарита