Вночі наші військові знищили над Дніпропетровщиною майже десяток «Шахедів»

Вночі наші військові знищили над Дніпропетровщиною майже десяток «Шахедів»

В ніч на вівторок, 2 квітня, сили ППО знищили над Дніпропетровщиною дев’ять «Шахедів» – Дніпрі та ще п’яти районах області. Вранці окупанти атакували Нікопольський район області артилерією і дронами-камікадзе. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, протягом ночі надзвичайних подій не зафіксовано.

За словами С.Лисака, ворожі «Шахеди» наші військові знищили в ночі в Дніпрі та Дніпровському, Нікопольському, Павлоградському, Синельниківському, Кам’янському районах.Через падіння уламків в обласному центрі виникло два займання, які оперативно загасили. Пошкоджені двоповерхова будівля та пожежна частина. Ніхто не постраждав.

Вранці російська армія кілька разів вдарила по Нікопольщині – артилерією і дронами-камікадзе. Поцілила по райцентру та Червоногригорівській громаді. Наслідки з’ясовуються.

Нагадаємо, що вчора, 1 квітня, ввечері внаслідок ворожої атаки у Кривому Розі постраждала 42-річна жінка. За уточненою інформацією, в місті вибиті вікна у трьох дев’ятиповерхівках. Понівечене авто. Зачепило високовольтну лінію електропередач.

Також вчора протягом дня від атак ворога потерпала Нікопольщина. Агресор здійснив сім атак дронами-камікадзе і скинув боєприпас з БпЛА та двічі бив з важкої артилерії. Під удар потрапили сам Нікополь і Мирівська громада. Пошкоджені приватний будинок і гараж. Люди не постраждали.

Вночі наші військові знищили над Дніпропетровщиною майже десяток «Шахедів» - ФОТО