Місто

В Кам’янському відкрили кримінальні провадження у відношенні трьох чоловіків, що знущались з літніх родичів

У Кам’янському правоохоронці притягнули до кримінальної відповідальності трьох кривдників за вчинення домашнього насильства У всіх випадках підозрювані психологічно знущалися з літніх родичів.

Про це повідомила пресслужба Кам’янського РУП.

За інформацією правоохоронців, 90-річна бабуся терпіла образи від 41-річного онука, який систематично вчиняв сварки. Над 82-річною жінкою знущався 58-річний зять. 64-річну матір ображав 38-річний син.

Правоохоронці вживали всіх можливих заходів, аби вплинути на галабурдників. На кривдників неодноразово складалися протоколи за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також стосовно них застосовувалися спеціальні заходи у вигляді винесення термінового заборонного припису. Це зупиняло чоловіків на деякий час, однак потім вони знову продовжували ображати родичів. Зрештою потерпілі вже не витримували психологічного тиску та звернулись із заявами до поліції.

За фактами домашнього насильства слідчі відділення поліції №1 Кам`янського районного управління поліції відкрили кримінальні провадження.За погодженням із Кам`янською окружною прокуратурою трьом кривдникам повідомили про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

Поліційні нагадують, що за вчинення домашнього насильства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. У Кам`янському працює сектор з протидії домашньому насильству. Мобільна група цілодобово виїжджає на виклики з цього приводу.

«Якщо ви стали жертвою домашнього насильства, обов’язково звертайтеся до поліції аби правоохоронці могли швидко відреагувати на такий факт, допомогти жертві та покарати кривдника в рамках закону. Захистіть себе та своїх близьких — зателефонуйте на «102» або за телефоном Національної «гарячої лінії» з протидії домашньому насильству за номером 0 800 500 335 або коротким номером 116-123(цілодобово та безкоштовно з мобільних телефонів)», – звертаються правоохоронці до мешканців міста.

Пильний погляд

Recent Posts

Плавці з Кам’янського у складі команди Дніпропетровщини стали першими на чемпіонаті України

Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…

23 хвилини ago

У Кривому Розі зросла кількість загиблих та постраждалих: сьогодні в місті день жалоби

Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…

34 хвилини ago

Де в Кам’янському 24 червня вимикатимуть світло через профілактичні роботи

В Кам'янському у середу, 24 червня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…

46 хвилин ago

У Кам’янському районі розшукують 15-річну Кароліну Очеретюк 

Поліційні Кам'янському районі розшукують 15-річну Кароліну Очеретюк. 23 червня до поліції звернулася бабуся дівчини та…

4 години ago

Рідні загиблих героїв та ветеранів з Кам’янського вкотре пройшли комплексне медобстеження в обласній лікарні ім. І.І. Мечникова

Родини загиблих героїв та ветеранів з Кам'янського в черговий раз відвідали Дніпропетровську обласну клінічну лікарню…

4 години ago

Активність та жага до життя не залежать від віку: в Кам’янському відбувся захід до Міжнародного олімпійського дня

В Кам'янському у Південному відділі Центру надання соціальних послуг провели захід «Спортивна молодість душі», присвячений…

4 години ago

This website uses cookies.