Бійці з Кам`янського здобули на чемпіонаті Європи з козацького двобою дев’ять нагород
Автор: Віктор Куленко.
Дев’ять медалей вибороли кам`янчани на чемпіонаті Європи з козацького двобою, який проходив в Сан-Марино з 2 по 6 травня в рамках Європейських ігор бойових мистецтв WMAC (Всесвітній комітет бойових мистецтв).
В складі збірної команди України виступали й бійці з Кам’янської ДЮСШ № 1. Вихованці тренерів Антона Єрмашкевича, Микити Івашини, Станіслава Тимченка й Андрія Стовбана посіли дев’ять призових місць. Єлизавета Стогній і Богдан Богодюк поповнили скарбничку нагород збірної трьома золотими медалями. Ліза стала переможницею в розділах MMA-Light та Kick-Light, а Богдан – в MMA-Light. По дві срібні нагороди здобули Дар’я Приходько й Евеліна Вороніна, які відзначилися в розділах technical complexes without weapons та technical complexes with weapons. Медаль такого ж ґатунку в MMA-Еlite на рахунку Станіслава Тимченка. А у його брата Вячеслава у цьому ж розділі – «бронза».