На минулому тижні в Кам’янському народилось 19 немовлят
В Кам’янському за минулий тиждень, з 13 по 19 травня, в пологовому відділенні міської лікарні №9 на світ з’явилося 19 немовлят: 11 дівчаток та 8 хлопчиків. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.