Після першого етапу Кубка Дніпра лідирують плавці Кам`янської ДЮСШ № 5
Автор: Віктор Куленко.
Команда Кам’янської ДЮСШ № 5 вийшла в лідери після Першого етапу Кубка Дніпра з плавання, який відбувся на минулому тижні.
На блакитних доріжках басейну “Метеор” обласного центру змагалися майже пів тисячі плавців з 11 міст України — Дніпра, Запоріжжя, Києва, Кропивницького, Кривого Рогу, Одеси, Рубіжного, Соледару, Харкова, Черкас. Кам’янське представляли плавці ДЮСШ № 5. Наші спортсмени набрали 165 (максимум) балів на індивідуальних дистанціях та здобули 36 балів в естафетному плаванні. Таким чином вони вийшли вперед в командному заліку, маючи 201 бал. На другому місці зі 194 балами (152+42) йде команда ДФКС (Дніпро). Третє місце за криворізькою ДЮСШ № 1 – 181 бал (159+22).