Місто

В новому храмі Преображення Господнього УГКЦ в Кам’янському сьогодні відбулась перша святкова служба

Перша святкова служба відбулась сьогодні, 6 серпня, в новому храмі Преображення Господнього Української Греко-Католицької церкви в Кам’янському. Вона була присвячена 30-літтю заснування парафії.

Міський голова Андрій Білоусов привітав настоятеля Кам’янської парафії Преображення Господнього Української Греко-Католицької церкви отця Ігоря Пагулича та представників громади з визначною подією.

«Разом зустріли єпископа-помічника Донецького Екзархату Максима Рябуху, який завітав на захід. Обговорили подальшу допомогу в будівництві храму. Цієї осені заплановано завершити роботи в повному обсязі», – розповів мер.

Пильний погляд

Recent Posts

В Кам’янському відбулась чергова сесія міськради

Зміни до бюджету громади; передача КП «Транспорт» трамвайних вагонів, придбаних в межах проєкту «Міський громадський…

1 годину ago

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Дмитра Трухана

Тринадцятого червня, перебуваючи у відпустці для проходження ВЛК, помер солдат Трухан Дмитро Андрійович, який у…

1 годину ago

Завтра в Кам’янському попрощаються з захисником України Дмитром Махницьким

24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…

1 годину ago

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Сергія Самофала

2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…

2 години ago

Плавці з Кам’янського у складі команди Дніпропетровщини стали першими на чемпіонаті України

Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…

4 години ago

У Кривому Розі зросла кількість загиблих та постраждалих: сьогодні в місті день жалоби

Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…

4 години ago

This website uses cookies.