Через ракетний удар по Павлограду на Дніпропетровщині одна людина загинула й 58 постраждали
Внаслідок ракетної атаки по Павлограду на Дніпропетровщині наразі відомо про одну загиблу людину та 58 постраждалих. Найстаршим 86 років, найменшому – чотири. Пошкоджень зазнали підприємства та більш як три десятки багатоповерхівок. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
За його інформацією, серед постраждалих — троє людей у важкому стані. Це чоловіки 30, 68 та 69 років. Неповнолітніх серед постраждалих вже п’ятеро. У більшості потерпілих рвані та різані рани, переломи, забої, черепно-мозкові травми.
У місті внаслідок ракетних ударів є пошкодження на декількох підприємствах. Понівечено понад 30 багатоповерхівок, дитячий садочок та 27 магазинів. Знищене авто, ще два побиті.
Раніше голова ОВА також повідомив, що сьогодні зранку росіяни поновили удари по Нікопольщині. Через обстріл знеструмлені сім населених пунктів району. Серед них Нікополь та Марганець.
