В Кам’янському на території реабілітаційного центру відкрили капличку ПЦУ

В Кам’янському на території реабілітаційного центру відкрили капличку ПЦУ

В Кам’янському на території реабілітаційного центру відкрили капличку Православної церкви України. Вона буде доступною щодня і для пацієнтів і для персоналу закладу.

Як повідомив міський голова Андрій Білоусов, медичний центр надає допомогу мешканцям міста, людям, які постраждали від війни, нашим захисникам. Окрім фізичного здоров’я, усі вони потребують духовної підтримки.

У день відкриття відбулося і перше богослужіння.

«Наша відповідальність — повернути фізичне та психологічне здоров’я людям, які зазнали поранень, захищаючи наше місто і Батьківщину!» – зазначив мер.

В Кам'янському на території реабілітаційного центру відкрили капличку ПЦУ - ФОТО