Насолоджуватись Шекспіром та не перейматися, як там дитина: у театрі Кам’янського запроваджують нову послугу «Дитяча кімната»

Насолоджуватись Шекспіром та не перейматися, як там дитина: у театрі Кам’янського запроваджують нову послугу «Дитяча кімната»

В Кам’янському театрі ім. Лесі Українки тепер можна скористатись новою послугою – скоріш соціального, ніж культурного характеру, але дуже важливою. Батьки малечі віком від 4 до 10 років, які бажають відвідати ту чи іншу виставу в театрі, але не знають, з ким залишити своє чадо, тепер зможуть скористатися безплатною послугою «Дитяча кімната».

Про це йдеться на сторінці театру у Фейсбук.

На час перегляду вистави батьки можуть залишити своїх діток в дитячій ігровій кімнаті на Основній або Новій сценах під наглядом досвідченого педагога з вищою педагогічною освітою та 15-річним педагогічним стажем — Аделіни Анатоліївни Берестової.

Щоб скористатися цією послугою, потрібно не менш як за чотири години до початку вистави, зареєструватися у головного адміністратора за телефоном: +38 (068) 603 92 01.

Насолоджуватись Шекспіром та не перейматися, як там дитина: у театрі Кам'янського запроваджують нову послугу «Дитяча кімната» - ФОТО Насолоджуватись Шекспіром та не перейматися, як там дитина: у театрі Кам'янського запроваджують нову послугу «Дитяча кімната» - ФОТО