В Кам’янському на минулому тижні народилось 18 немовлят
В Кам’янському за минулий тиждень, з 31 березня по 6 квітня, в пологовому відділенні міської лікарні №9 на світ з’явилося 18 новонароджених: дев’ять дівчаток та дев’ять хлопчиків. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов, який від усієї громади побажав малюкам та їх батькам міцного здоров’я та мирного неба.