Два райони Дніпропетровщини потерпали від атак агресора

Два райони Дніпропетровщини потерпали від атак агресора

В ніч на понеділок, 14 квітня, наші оборонці неба знищили над Дніпропетровщиною 2 ворожі БпЛА. Атак ворога зазнали Нікопольський та Синельниківський райони області. У першому постраждала людина. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, вночі надзвичайних подій не зафіксовано.

За словами С.Лисака, Нікопольщину агресор обстріляв з РСЗВ “Град” та важкої артилерії, поцілив дронами-камікадзе. Потерпали райцентр, Марганецька, Червоногригорівська та Покровська громади. Постраждав 53-річний чоловік. Пошкоджені приватні будинки, авто та лінії електропередач.

Синельниківський район області російська армія атакувала безпілотниками. Виникла пожежа в будівлі, що не експлуатувалася.

Нагадаємо, що вчора протягом дня ворог без упину атакував Нікопольщину дронами-камікадзе та з важкої артилерії цілив по райцентру, Марганецькій, Покровській та Мирівській громадах. Понівечені приватні будинки та адмінбудівлі. Люди не постраждали.