Волейболістки з Кам’янського стартували в Гімназіаді-чемпіонаті Дніпропетровщини

Волейболістки з Кам’янського стартували в Гімназіаді-чемпіонаті Дніпропетровщини

Автор: Віктор Куленко.

Спортсменки Кам’янської ДЮСШ № 2 стали другими в першому турі волейбольної Гімназіади-чемпіонату Дніпропетровської області серед дівчат 2012/2013 р.н.

В першому турі змагань, які проходили у місті Самар, брали участь волейболістки чотирьох команд. Суперницями вихованок тренерки Наталії Байрак з Кам’янської ДЮСШ № 2 були колективи місцевої ДЮСШ, Криворізької ДЮСШ № 6 та МСДЮШОР обласного центру. Після зустрічей з суперницями наші землячки посіли друге місце. На черзі ігри другого туру.