Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Євгенія Василенка
22 травня в головному військовому клінічному шпиталі Києва, перебуваючи на лікуванні після поранень, помер солдат Василенко Євгеній Вадимович з Кам’янського, який у січні цього року став на захист України.
Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе міський голова Андрій Білоусов висловив глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.

Євгеній Василенко народився 29 вересня 1986 року в Дніпродзержинську. У 2000 році закінчив ПТУ №26. У січні цього року став на захист України.
У нього залишилися батько та брат.
Панахида відбудеться 2 червня о 14.00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.Сергія Слісаренка, 34).
Поховають воїна о 15.00 на Алеї Героїв кладовища по вул.Весняній.
Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!