Кам’янчанам нагадують про правила поведінки для запобігання пожежам в екосистемах

Кам’янчанам нагадують про правила поведінки для запобігання пожежам в екосистемах

У пожеженебезпечний період, який зазвичай триває з весни до осені, потрібно дотримуватися певних правил поведінки для запобігання виникненню пожеж в лісах, сільгоспугіддях та екосистемах області.

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

  • несанкціоноване спалювання на відкритих територіях сміття, сухої трави, пасовищ, стерні, поживних залишків, тощо;
  • створення на території населених пунктів звалищ горючих відходів, стихійних сміттєзвалищ побутових і виробничих відходів, насамперед у лісових масивах, лісосмугах, сільгоспугіддях і прилеглих до них територіях;
  • несанкціоноване випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою та іншою природною рослинністю або її залишків, опалого листя у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях;
  • розведення багать у лісових масивах і рекреаційних зонах (крім спеціально облаштованих місць і обладнаних територій зеленого відпочинку), а також випалювання стерні, сухої рослинності та сміття на землях лісового фонду, сільгоспугіддях, лісосмугах та вздовж доріг.

У разі виникнення пожежі в лісових масивах або на відкритих територіях, необхідно негайно повідомити про це лісогосподарські підприємства, територіальні підрозділи ДСНС України, місцеві органи влади.

 ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗА НОМЕРОМ «101»