Бійці-кам`янчани посіли п`ять призових місць на турнірі “Proving Ground №4”
Четверо спортсменів з Кам`янського, на турнірі “Proving Ground №4” з бразильського джиу-джитсу п`ять раз піднімалися на п`єдестал пошани.
Автор: Віктор Куленко.
В Дніпрі, днями змагалися три десятка спортсменів з різних регіонів України. На бойовий килим виходили і семеро бійців відділення козацького двобою Кам’янської ДЮСШ № 1. В активі наших земляків два “срібла” та три бронзові медалі. Срібні нагороди отримали Гліб Бута та його тренер Станіслав Тимченко. Потрібно зазначити, що “коуч” вперше змагався в категорії пурпурних і коричневих поясів. Тимченко і Бута здобули ще й бронзову медаль, виступаючи в командному форматі 2х2, який вперше був представлений на турнірах з бразильського джиу-джитсу в Україні. Ще дві бронзові нагороди на рахунку Ігоря Черба та Всеволода Ступака.
