В Кам’янському співробітники ДСНС визволили песика з пастки
Повідомлення про собаку, який впав у відчинений комунікаційний колодязь у Південному районі Кам’янського, надзвичайники отримали вчора, 23 червня вдень. По прибуттю за викликом, один зі співробітників ДСНС спустився на дно колодязя та підняв тваринку на поверхню. Про рятування тварини повідомили у відділі комунікацій ДСНС у Дніпропетровській області.
