На минулому тижні в Кам’янському народилось 20 немовлят
В Кам’янському за минулий тиждень, з 23 по 29 червня, в пологовому будинку міської лікарні №9 народилося 20 немовлят — 15 хлопчиків і п’ять дівчаток. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов, який від усієї громади привітав родини та бажав малечі щасливої долі.