У Кам’янському провели волейбольний турнір, присвячений пам’яті загиблих випускників центру підготовки робітничих кадрів

У Кам’янському провели волейбольний турнір, присвячений пам’яті загиблих випускників центру підготовки робітничих кадрів

Автор: Віктор Куленко

Переможцями волейбольного турніру, присвяченого пам’яті загиблих захисників-випускників Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту, який відбувся 18 жовтня, стала команда господарок змагань.

На волейбольному майданчику грали чотири волейбольні команди дівчат. В коловому турнірі свою майстерність демонстрували волейболістки Придніпровського металургійного фахового коледжу, технолого-економічного фахового коледжу, енергетичного фахового коледжу і центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту. Не програвши жодної зустрічі, перемогу святкували господарки турніру – команда ППРКБА.

(без названия) - ФОТО