Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Олександра Романенка

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Олександра Романенка

Тридцятого серпня 2024 року в бою поблизу населеного пункту Нью-Йорк на Донеччині, захищаючи українську землю від загарбників, загинув солдат Романенко Олександр Олександрович з Кам’янського.

Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе міський голова Андрій Білоусов висловив глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.

Завтра в Кам'янському проводять в останню путь захисника України Олександра Романенка - ФОТО

Олександр Романенко народився 27 липня 1977 року в Дніпродзержинську. У 1996 році закінчив ПТУ 25. Тривалий час працював електрогазозварювальником на ПрАТ «Камет-Сталь». У травні 2024 року став на захист України та її народу.

У нього залишилися батьки та сестра.

Панахида відбудеться 24 листопада о 9.00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.Сергія Слісаренка, 34).

Поховають воїна о 10.00 на Алеї Героїв кладовища по вул.Весняній.

Доземний уклін воїну-захиснику!

Вічна пам’ять і слава Герою!