Плавці з Кам`янського завоювали на турнірі “Ferrum” півтора десятка медалей
Автор: Віктор Куленко.
Дев`ять вихованців Кам`янської ДЮСШ № 5 завоювали п`ятнадцять медалей на турнірі “Ferrum”, що проходив у Горішніх Плавнях з 21 по 23 листопада.
У змаганнях брали участь понад пів тисячі спортсменів з десяти міст України.
Команда Кам`янської ДЮСШ № 5 складалася з дев`яти плавців. Юнаки та дівчата вибороли вісім золотих, три срібних та чотири бронзові медалі. У одній з найвидовищніших дисциплін, естафеті 4х50 вільним стилем, наші плавці вікової категорії 2011 р.н. посіли третє місце.