Пара-армрестлери з Кам`янського стали призерами Кубка України 

Пара-армрестлери з Кам`янського стали призерами Кубка України 

Автор: Віктор Куленко.

П`ятеро кам`янчан стали призерами Кубка України з пара-армрестлінгу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушенням зору, який завершився у смт Воловець на Закарпатті 9 грудня.

У змаганнях брали участь майже сотня атлетів з десяти регіонів країни, які боролися за призові місця у різних вагових та нозологічних категоріях. Честь Кам`янського захищали п`ятеро вихованців тренера Едуарда Аноткіна. Представники Центру “Незламні” та ДЮСШ № 2 змагались серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату (УОРА) та порушенням зору, та стали володарями тринадцяти медалей. Два “золота” та по одній срібній і бронзовій медалі в активі Руслана Штепи, який змагався і серед юніорів, і серед дорослих. Ілля Зима мав суперників теж у двох вікових категоріях. Він виборов срібну і дві бронзові нагороди. Перше і друге місця на рахунку Сергія Куропати. Дві медалі зі срібним блиском здобув Євген Григір. Останні три спортсмени змагалися серед дорослих.