Як в Кам’янському 17 грудня працюватиме трамвай маршруту №4

Як в Кам’янському 17 грудня працюватиме трамвай маршруту №4

В Кам’янському у середу, 17 грудня, у зв’язку з відключенням АТ ДТЕК “Дніпровські електромережі”, трамваї маршруту №4 курсуватимуть за таким графіком: відправлення першого вагону з вул.Одеська о 05:29; з 05:00 до 08:30  “вул. Одеська – ДКХЗ”; з 08:30 до 12:00 “вул.Одеська – ДМК”; з 12:00 до  19:00 “вул.Одеська – ДКХЗ”; з 19:00 “вул.Одеська – ДМК”.  В разі змін в графіках відключень про зміни в графіках руху буде повідомлено додатково. Про це повідомили в КП «Транспорт».