Ніч в Кам’янському минула без надзвичайних подій
Від вечора до ранку захисники неба збили на Дніпропетровщині сім БпЛА противника. Агресор атакував безпілотниками три громади у Синельниківському районі області. Вогнем знищене авто, зайнялися приватні будинки, пошкоджена інфраструктура. Про це повідомив у Telegram в.о. керівника Дніпропетровської ОВА Владислав Гайваненко. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, вночі надзвичайних подій не зафіксовано.
Нагадаємо, що вчора вдень агресор вдарив БпЛА по Кам’янському. За інформацією в.о. начальника Кам’янської РВА Олега Карнацького, внаслідок атаки безпілотника пошкоджено територію підприємства. На місці події оперативно були залучені усі відповідні служби. Минулось без загиблих та постраждалих.
Протягом дня вчора ворог також гатив FPV-дронами та артилерією по райцентру та ще трьох громадах на Нікопольщині. Понівечені інфраструктура, комунальне підприємство, АЗС, магазин, багатоповерхівка і 12 приватних будинків, сім господарських споруд, авто, газогін та ЛЕП.
Захисники неба вчора збили на Дніпропетровщині 4 безпілотники.