Плавці з Кам`янського здобули на всеукраїнському Кубку понад півтора десятка медалей
Автор: Віктор Куленко.
Вихованці Кам`янської ДЮСШ № 5 вибороли 16 медалей на Всеукраїнському Кубку «Poltava Open Cup», який відбувся у Полтаві 20-21 грудня. У турнірі брали участь понад пів тисячі плавців різних вікових категорій з різних регіонів України.
Кам`янське представляли п`ятеро спортсменів ДЮСШ № 5. В рамках турніру було розіграно 103 комплекти медалей в естафетному плаванні, запливах на спині, брасі, вільним стилем, батерфляї та комплексному плаванні на різних дистанціях. За підсумками змагань, в активі вихованців тренера Геннадія Коломойця 16 медалей (8+6+2).