Главная » Місто » Як в Кам’янському 20 лютого працюватиме трамвай маршруту №4
Як в Кам’янському 20 лютого працюватиме трамвай маршруту №4
В Кам’янському у п’ятницю, 20 лютого, у зв’язку з відключенням АТ ДТЕК “Дніпровські електромережі”, трамваї маршруту №4 курсуватимуть за таким графіком: до 09:30 “вул.Одеська – ДМК”; з 09:30 до 13:30 “Цементний завод – ДМК”; з 13:00 до 16:00 “вул.Одеська – ДМК”; з 16:00 до 16:30 “Цементний завод – ДМК”; з 16:30 до 20:00 “вул.Одеська – ДМК”; з 20:00 “Цементний завод – ДМК”. В напрямку ДКХЗ вагони не курсують через наслідки непогоди. Як тільки рух буде відновлено одразу буде повідомлено. В разі змін в графіках відключень про зміни в графіках руху буде оголошено додатково. Про це повідомили в КП «Транспорт».