У Кам`янському провели шашковий турнір до Дня народження Тараса Шевченка
Автор: Віктор Куленко.
У переддень Шевченківських днів в Кам’янському у швидкій грі зійшлися 22 майстри “чорно-білих полів”: від поважних ветеранів до зовсім юних зірочок. Інтелектуальна битва між гравцями різних поколінь відбулась в ДЮСШ № 2.
Беззаперечною лідеркою турніру стала Ольга Губарєва, очоливши загальну таблицю.Майстер спорту Ілля Демченко, розділив із нею лідерство, виборовши “срібло” тільки за додатковими показниками. Трійку призерів замкнув юний талант Олег Підгорний-Піцик.
Хоча всі шашкісти змагалися в єдиному потоці, регламент передбачав окреме нагородження для чоловіків та жінок.
Абсолютна переможниця всього турніру гросмейстерка Ольга Губарєва набрала 13 очок. Срібна призерка серед жінок Аріна Федорченко (7 місце загалом) набрала 9 очок. Анастасія Губарєва попри нижчу позицію в загальному списку (15 місце), виборола третє місце серед жінок із результатом у 7 очок.
У чоловічому заліку перше місце виборов Ілля Демченко, набравши 13 очок. Юний кандидат у майстри спорту Олег Підгорний-Піцик набрав 12 очок. З результатом у 11 очок Антон Малий, який напередодні здобув титул абсолютного чемпіона Кам`янського, замкнув трійку лідерів серед чоловіків.
