В Кам’янському на минулому тижні народилось 17 немовлят

В Кам’янському на минулому тижні народилось 17 немовлят

В Кам’янському за минулий тиждень, з 2 по 8 березня, на світ зʼявилося 17 малюків: вісім дівчаток та дев’ять хлопчиків. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов, який від усієї громади привітав батьків та побажав міцного здоров’я та щасливої долі малюкам.