Завтра в Кам’янському попрощаються з захисником України Олександром Шилом
Чотирнадцятого грудня 2024 року в бою поблизу населеного пункту Ніколаєво-Дар’їно (Курська область, російська федерація), захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув солдат Шило Олександр Іванович.
Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе міський голова Андрій Білоусов висловив глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.

Олександр Шило народився 12 березня 1977 року в м.Михайлівка. У 1997 році закінчив ПТУ №15. Тривалий час працював водієм-далекобійником. У березні 2024 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися дружина, донька та мати.
Панахида відбудеться 10 березня о 14.00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.Сергія Слісаренка, 34).
Поховають воїна 15.15 на Алеї Героїв кладовища по вул.Весняній.
Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!