В Кам’янському на минулому тижні народилось 13 немовлят
В Кам’янському за минулий тиждень, з 9 по 15 березня, в пологовому відділенні міської лікарні на світ з’явилося 13 малюків: шість хлопчиків та сім дівчаток. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов, який від усієї громади привітав родини з поповненням та побажав малюкам міцного здоров’я та щасливої долі.