Графіки погодинних відключень електроенергії в Кам’янському 19 березня
У четвер, 19 березня, на Дніпропетровщині, за розпорядженням Укренерго, введені стабілізаційні відключення електроенергії. Про це повідомили в ДТЕК Дніпровські електромережі. Причина застосування обмежень – наслідки попередніх російських ракетно-дронових атак. А також зростання рівня енергоспоживання через низьку ефективність роботи сонячних електростанцій та зниження температури повітря.