ОНОВЛЕНО! Як в Кам’янському 19 березня працюватимуть трамваї маршруту №4
В Кам’янському у четвер, 19 березня, у зв’язку з відключенням АТ ДТЕК “Дніпровські електромережі” трамваї маршруту №4 курсуватимуть за наступним графіком: з 05:00 до 07:30 “вул.Одеська – ДКХЗ”; з 07:30 до 09:00 “вул.Одеська – ДМК”; з 09:00 до 15:30 “вул.Одеська – ДКХЗ”; з 15:30 до 17.00 “вул.Одеська – ДМК”; з 17.00 “вул.Одеська – ДКХЗ”. По маршруту буде курсувати автобус №6А: відправлення з пл. ДМК – о 08:00, о 16:00, з ДКХЗ – о 08:30, о 16:30. В разі змін в графіках відключень чи змін через погодні умови про зміни в графіках руху буде повідомлено додатково. Про це повідомили в КП «Транспорт».